Правозахисники опублікували звіт про порушення прав людину в Криму

  Огляд підготовлений на підставі матеріалу, зібраного у травні 2017 року
  Кримська правозахисна група подала черговий моніторинговий огляд про порушення прав людини в тимчасово окупованому Росією Криму. Про це повідомляється на сторінці організації у Facebook. У моніторинговому огляді зібрані випадки порушення прав людини за травень 2017 року, а також інформація про затримання і обшуки на півострові за цей
  • 30 Липня, 06:27
  • Розсилка
  <p>Фотовиставка портретів сучасних кримських політв'язнів&nbsp;</p>

  Фотовиставка портретів сучасних кримських політв'язнів 

  Огляд підготовлений на підставі матеріалу, зібраного у травні 2017 року

  Кримська правозахисна група подала черговий моніторинговий огляд про порушення прав людини в тимчасово окупованому Росією Криму.

  Про це повідомляється на сторінці організації у Facebook.

  У моніторинговому огляді зібрані випадки порушення прав людини за травень 2017 року, а також інформація про затримання і обшуки на півострові за цей час.

  Звіт включає в себе інформацію про затримання і обшуки, політично мотивовані кримінальні переслідування, порушення права на свободу зібрань, свободу слова і висловлювання думки.

  Правозахисники звертають увагу на політично мотивовані кримінальні переслідування, в тому числі «справу 26 лютого», «справу Хізб ут-Тахрір», «справу українських диверсантів» і «справу Володимира Балуха», справу кримського журналіста Миколи Семени, а також «справу Ільмі Умерова» і «справу Сулеймана Кадирова».

  Також зазначається, що 25 травня вперше після анексії окупанти примусово призвали і показово відправили 30 осіб служити в російській армії за межами півострова.

  До слова, посол Італії в РФ нещодавно заявив, що вважає окупацію Криму «голосуванням за незалежність».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ