Прем’єр-міністр Румунії запевнив Україну у підтримці її територіальної цілісності

  Український дипломат подякував керівництву Румунії за послідовну і принципову підтримку України
  Прем’єр-міністр Румунії Дачіа Чолош заявив, що позиція його країни щодо підтримки територіальної цілісності та суверенітету України залишається незмінною. Про це глава румунського уряду заявив під час бесіди з Тимчасовим Повіреним у справах України в Румунії Євгеном Левицьким, яка відбулася на прийомі у Бухаресті з нагоди Національного свята
  • 2 Грудня, 2016, 03:18
  • Розсилка

  Український дипломат подякував керівництву Румунії за послідовну і принципову підтримку України

  Прем’єр-міністр Румунії Дачіа Чолош заявив, що позиція його країни щодо підтримки територіальної цілісності та суверенітету України залишається незмінною.

  Про це глава румунського уряду заявив під час бесіди з Тимчасовим Повіреним у справах України в Румунії Євгеном Левицьким, яка відбулася на прийомі у Бухаресті з нагоди Національного свята Румунії – Дня об’єднання, повідомляє Укрінформ.

  Дипломат передав румунському прем’єру вітання з нагоди свята від імені прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, подякувавши керівництву країни за послідовну і принципову підтримку України, в тому числі в рамках міжнародних організацій.

  Прийом з нагоди Національного свята Румунії – 98-ї річниці об’єднання, – відбувся у резиденції президента Румунії Клауса Йоганніса. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ