Рада ухвалила зміни до Держбюджету на 2017 рік

  Законопроектом передбачається збільшення доходів на 26 млрд грн, а видатків на 27 млрд грн
  Верховна Рада ухвалила в цілому проект закону «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік». Відповідне рішення підтримали 226 нардепів. Проект Закону, згідно з пояснювальною запискою, підготовлено з метою спрямування перевиконання дохідної частини державного бюджету для збільшення видатків на
  • 13 Липня, 17:28
  • Розсилка

  Законопроектом передбачається збільшення доходів на 26 млрд грн, а видатків на 27 млрд грн

  Верховна Рада ухвалила в цілому проект закону «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік».

  Відповідне рішення підтримали 226 нардепів.

  Проект Закону, згідно з пояснювальною запискою, підготовлено з метою спрямування перевиконання дохідної частини державного бюджету для збільшення видатків на вирішення найнагальніших проблемних питань оборони, громадського порядку та безпеки держави, соціально-економічних та інших нагальних питань.

  «Одні з ключових питань, які були врегульовані під час підготовки законопроекту до другого читання - збільшення за спеціальним фондом конфіскованих коштів майже на 11 мільярдів гривень, з розподілу на програми оборони і безпеки - майже 6 мільярдів гривень, на дороги - 1 мільярд гривень, розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості - 4 мільярди гривень, збільшення видатків на нацбезпеку і оброну з урахуванням останнього рішення РНБО, на соціально-економічний розвиток територій - на 1 мільярд гривень», - сказав представник Бюджетного комітету парламенту нардеп Олександр Горбунов, презентуючи законопроект.

  Він також додав, що на створення житла для дитячих будинків сімейного типу передбачено збільшення фінансування на 200 млн грн, видатків на освіту збільшено на 186,1 млн грн, а на лікування громадян закордоном додатково виділили 16 млн грн.

  Нагадаємо, 22 червня парламент підтримав у першому читанні урядовий законопроект про внесення змін до Державного бюджету на 2017 рік.

  Документом передбачається, зокрема, збільшення доходів на 26 млрд грн, а видатків на 27 млрд грн.

  Джерело: Укрінформ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ