Росія готується до війни з НАТО - експерт

  Експерт назвав кінцеву мету розв’язаної Путіним гібридної війни
  Кінцева мета гібридної війни, яку розв’язала Російська Федерація, – повна руйнація міжнародного порядку, який склався після закінчення холодної війни. Про це заявив професор КНУ ім. Т.Шевченка, експерт з питань міжнародної безпеки Григорій Перепелиця в ефірі «5 каналу». «Оскільки Путін чітко сказав, що це була
  • 21 Квiтня, 08:19
  • Розсилка
  Президент РФ Володимир Путін
  Президент РФ Володимир Путін

  Експерт назвав кінцеву мету розв’язаної Путіним гібридної війни

  Кінцева мета гібридної війни, яку розв’язала Російська Федерація, – повна руйнація міжнародного порядку, який склався після закінчення холодної війни. Про це заявив професор КНУ ім. Т.Шевченка, експерт з питань міжнародної безпеки Григорій Перепелиця в ефірі «5 каналу».

  «Оскільки Путін чітко сказав, що це була геополітична катастрофа. Росія хоче повернути собі статус світової держави і встановити новий світовий порядок на її умовах. Вона вже розпочала війну, тільки веде її у гібридному вигляді. Але у фінішному етапі будь яка війна має конвенційний елемент. Росія нині, не приховуючи, готується до війни з НАТО», – сказав він.

  Я повідомляє Bloomberg із посиланням на три джерела, близькі до російської владної верхівки, президент РФ Володимир Путін посилює контроль над Донбасом.

  Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов заявивв, що війська РФ, які дислокуються вздовж кордону, готові протягом двох-трьох годин вторгнутись на територію України.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ