Росія розгорнула в окупованому Криму другий дивізіон комплексів С-400

  Перший в окупованому Криму дивізіон С-400 був розгорнутий рік тому
  Новий, другий на окупованому Росією Кримському півострові, дивізіон зенітних ракетних систем (ЗРС) С-400 «Тріумф» заступив на бойове чергування з протиповітряної оборони в суботу в Севастополі. «З сьогоднішнього дня все угруповання протиповітряної оборони Криму оснащене … зенітно-ракетною системою С-400», - цитує
  • 13 Сiчня, 12:49
  • Розсилка

  Перший в окупованому Криму дивізіон С-400 був розгорнутий рік тому

  Новий, другий на окупованому Росією Кримському півострові, дивізіон зенітних ракетних систем (ЗРС) С-400 «Тріумф» заступив на бойове чергування з протиповітряної оборони в суботу в Севастополі.

  «З сьогоднішнього дня все угруповання протиповітряної оборони Криму оснащене … зенітно-ракетною системою С-400», - цитує російський «Інтерфакс» командувача Четвертої армії ВПС РФ і ППО генерал-лейтенанта Віктора Севостьянова.

  Рік тому в районі окупованої Феодосії був розгорнутий перший в Криму дивізіон С-400.

  ЗРС дальньої дії С-400 «Тріумф» розробки і виробництва АТ «Концерн ВКО «Алмаз-Антей» призначена для ураження літаків стратегічної і тактичної авіації, балістичних ракет, гіперзвукових цілей та інших засобів повітряного нападу в умовах радіоелектронної та інших видів протидії.

  До слова, наприкінці минулого року в окупованому Криму кораблі РФ проводили масштабне навчання.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ