Росіяни почали сумніватися, що анексія Криму пішла на користь РФ – опитування

  Кількість росіян, які вважають, що анексія Криму принесла їхній державі більше шкоди, ніж користі, становить 23%
  Через два роки після анексії українського Криму та хвилі патріотизму і захоплення президентом РФ Путіним громадяни Російської Федерації почали потроху змінювати своє ставлення до загарбання півострова. Про це свідчать результати опитування «Левада-центру». Кількість росіян, які вважають, що анексія Криму принесла їхній державі більше
  • 18 Квiтня, 15:40
  • Розсилка

  Кількість росіян, які вважають, що анексія Криму принесла їхній державі більше шкоди, ніж користі, становить 23%

  Через два роки після анексії українського Криму та хвилі патріотизму і захоплення президентом РФ Путіним громадяни Російської Федерації почали потроху змінювати своє ставлення до загарбання півострова. Про це свідчать результати опитування «Левада-центру».

  Кількість росіян, які вважають, що анексія Криму принесла їхній державі більше шкоди, ніж користі, становить 23%. Як видно з таблиці, у листопаді минулого року цей показник становив 19%. Водночас, очевидно, ці 4% становлять не ті, хто раніше радів анексії, а ті, хто визначився зі своїм ставленням до події. Респондентів, які вбачають в анексії лише позитив, не поменшало – як і в листопаді 2016-го, їх 64%.


  1111

  Разом із тим 78% росіян вважають, що загарбанням півострова Росія не порушувала норм міжнародного права. Щоправда, і тут є певна тенденція: впевненість у правоті Путіна дещо похитнулася.


  2222

  Водночас, як минулого і позаминулого року, незаконність дій щодо Криму не хвилює 71% росіян.


  5555

  Одначе гордість за «розширення території» РФ не викликає у росіян бажання ділитися грошима з кримчанами. Понад половина – 55% – росіян вважають, що спрямовувати кошти з держбюджету на розвиток анексованого Криму в умовах скорочення видатків на освіту та науку, індексації пенсій – неправильно.


  777

  Як повідомлялося, чверть росіян нарешті зрозуміли, що між Україною і РФ триває війна.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ