Росіяни стерплять зниження рівня життя в ім’я знищення «київської хунти» – Тимчук

  Нардеп не робив би ставку на те, що у Путіна закінчаться ресурси
  Росія зі своїм зомбованим населенням піде на скорочення соціальної сфери заради того, щоб задавити ненависну «київську хунту». Таку думку в інтерв’ю «Главкому» висловив військовий експерт, лідер групи «Інформаційний спротив», народний депутат Дмитро Тимчук, коментуючи варіант початку війни Росії з Україною
  • 21 Квiтня, 10:18
  • Розсилка
  Дмитро Тимчук
  Дмитро Тимчук

  Нардеп не робив би ставку на те, що у Путіна закінчаться ресурси

  Росія зі своїм зомбованим населенням піде на скорочення соціальної сфери заради того, щоб задавити ненависну «київську хунту». Таку думку в інтерв’ю «Главкому» висловив військовий експерт, лідер групи «Інформаційний спротив», народний депутат Дмитро Тимчук, коментуючи варіант початку війни Росії з Україною на виснаження, міряючись, у кого який потенціал.

  Тимчук наголосив, що не робив би ставку на те, що у Путіна закінчаться ресурси.

  «Зрозуміло, що антиросійські санкції відіграють велику роль, очевидно, скорочується соціальна сфера у Росії, це викликає якесь незадоволення населення, і це стримує Кремль у багатьох напрямах. Але ж у України «запаси» в рази менші, ніж у РФ», - зазначив він.

  Як повідомлялось, Тимчук також висловив думку, що нинішнє рішення міжнародного суду в ООН, яким він продовжив розслідування підтримки Росії тероризму на Донбасі, показало, що суд не готовий прийняти докази на користь того, що Росія напряму підтримує тероризм на Донбасі.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ