Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Російські прикордонники без пояснень не пропускають українців у РФ

  • Розсилка
  Після введення воєнного стану понад 30 громадян України були безпідставно непропущені російськими прикордонниками - Російські прикордонники без пояснень не пропускають українців у РФ
  Після введення воєнного стану понад 30 громадян України були безпідставно непропущені російськими прикордонниками

  Прикордонники радять українцям поки утриматися від поїздок до РФ

  З початку введення воєнного стану на території кількох областей російські прикордонники безпідставно відмовили у в'їзді 30 громадянам України.

  Про це заявив начальник Харківського прикордонного загону Роман Гоць в ефірі UA:Харків.

  За його словами, після введення воєнного стану понад 30 громадян України були безпідставно непропущені російськими прикордонниками.

  «Вони поверталися без будь-яких причин, без будь-якого пояснення, без будь-яких документів. Звичайно, громадяни України, котрі поверталися російською стороною, були досить обурені такою поведінкою. Це неприємно та негативно вражає наших громадян», - сказав Гоць.

  Нагадаємо, після того, як 25 листопада 2018 року росіяни атакували у Чорному морі катери й буксир ВМС України й узяли у полон 24 українських моряки, президент та Верховна Рада запровадили в 10 прикордонних областях режим воєнного стану. Він діятиме протягом місяця.

  Серед іншого воєнний стан передбачає тимчасову заборону на в'їзд до україни громадян Росії чоловічої статі віком від 16 до 60 років. У відповідь російські прикордонники почали впроваджувати «дзеркальні» заходи, котрі, водночас, не мають з їхнього боку жодного юридичного обгрунтування.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ