Розенблат під слідством демонструє неймовірну щедрість: подарував сестрі частину будинка і позичив 7 млн грн


  Сестра народного депутата Борислава Розенблата Олена Розенблат, яка є депутатом Новоград-Волинської райради, задекларувала 6,9 млн грн позики у дружини депутата Жанни й частину житлового будинку в Житомирській області, яку їй подарував депутат. Про це сказано в повідомленні про істотні зміни за поточний рік у Єдиному державному реєстрі декларацій
  • 3 Серпня, 14:53
  • Розсилка
  Борислав Розенблат
  Борислав Розенблат

  Сестра народного депутата Борислава Розенблата Олена Розенблат, яка є депутатом Новоград-Волинської райради, задекларувала 6,9 млн грн позики у дружини депутата Жанни й частину житлового будинку в Житомирській області, яку їй подарував депутат.

  Про це сказано в повідомленні про істотні зміни за поточний рік у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

  Зокрема, 28 липня сестра депутата задекларувала одержання 4,4 млн грн позики, а 3 серпня - 2,5 млн грн.

  Також 3 серпня вона задекларувала одержання подарунка в негрошовій формі від брата – частину будинку.

  Вартість подарунка оцінено в 98,5 тис. грн. Загальна площа будинку становить 225,4 кв. м.

  Цей будинок є в декларації Розенблата. Там вказано, що нардеп володіє цим будинком разом із своєю сестрою – по 50% у кожного.

  На запитання Української правди, чи означає, що Розенблат подарував своїй сестрі свою частку будинку, він відповів, що не знає і не пам’ятає.

  Як відомо, 18 липня суддя Солом'янського районного суду Києва Світлана Кушнір обрала для Розенблата запобіжний захід у вигляді застави 7 млн грн, поклала на нього обов'язок здати закордонні паспорти й носити електронний браслет.

  САП повідомила, що Розенблат вніс заставу і вдягнув електронний браслет.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ