Розенблат розповів, як відбувалося його спілкування з агентом Катериною

  Нардеп каже, що агент часто до нього приїжджала
  Депутат Верховної Ради Борислав Розенблат заявляє, що агента Катерину йому представив його брат, а сама вона була його другом і передавала від нього подарунки дітям в інтернат. Про це він розповів в інтерв'ю «Українським новинам». «Вона прийшла до мене в кабінет з моїм братом, до якого її привів колишній співробітник
  • 8 Серпня, 2017, 11:45
  • Розсилка
  Борислав Розенблат
  Борислав Розенблат

  Нардеп каже, що агент часто до нього приїжджала

  Депутат Верховної Ради Борислав Розенблат заявляє, що агента Катерину йому представив його брат, а сама вона була його другом і передавала від нього подарунки дітям в інтернат. Про це він розповів в інтерв'ю «Українським новинам».

  «Вона прийшла до мене в кабінет з моїм братом, до якого її привів колишній співробітник правоохоронних органів і попросив, щоб вона зайшла до мене, оскільки представляє велику арабську компанію. З цього в принципі і почалася історія в липні 2016 року», - розповів Розенблат.

  На питання, чому він став їй довіряти, Розенблат відповів: «Ви знаєте, я депутат Верховної Ради, мажоритарник, до мене щодня звертаються сотні громадян, які просять про ту чи іншу допомогу. Для мене люди важливі, що в моїх силах - я допомагаю. Особливо якщо мова йде про створення робочих місць, легального бізнесу, нових можливостей. І не забувайте, я все-таки людина, яка продовжує боротися за легалізацію бурштину, і буду робити все можливе, щоб ця корисна копалина належала українському народу, а не криміналітету «під дахом» правоохоронних органів».

  «Я кілька разів питав у цієї людини, чому не працює сайт цієї компанії (представником якої вона назвалася - Ред.). Коли я був в лютому в ОАЕ, я хотів зустрітися з керівництвом цієї компанії. Вона ж відповідала, що представники компанії постійно у відрядженнях по всьому світу», - сказав він.

  «У мене банально не було часу для перевірки даної людини. Так, можливо, я поплатився за свою довірливість, але я не вважаю це своєю перешкодою. Людині потрібно довіряти. Тому що, якщо тобі довірили бути депутатом Верховної Ради, ти теж повинен довіряти тим людям, які до тебе приходять», - сказав Розенблат.

  На питання, чи був у нього інтимний зв'язок з агентом Катериною, Розенблат відповів: «Нехай це буде питанням Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, НАБУ і всіх інших». «Наше спілкування тривало протягом року. Що там і яким чином відбувалося, це вже питання слідства», - додав він.

  На питання, чи часто він зустрічався з агентом, Розенблат відповів: «Часто, вона постійно приїжджала до мене, просила про допомогу і так далі». «Вона зі мною дійсно була в тісних дружніх відносинах. Навіть їздила до дітей в житомирський інтернат передавати подарунки», - додав він.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ