СБУ схопила організатора «Хмельницької народної республіки»

  Чоловік планував долучитися до лав бойовиків на Донбасі
  На Хмельниччині СБУ викрила агітатора «русского міра», який займався проросійською пропагандою в інтернеті. Про це повідомляє прес-служба СБУ. [READ_MORE] Зловмисник створив у соціальній мережі «ВКонтакте» ( забороненій в Україні) групу «Хмельницька народна республіка», а в подальшому планував долучитися
  • 17 Липня, 15:57
  • Розсилка

  Чоловік планував долучитися до лав бойовиків на Донбасі

  На Хмельниччині СБУ викрила агітатора «русского міра», який займався проросійською пропагандою в інтернеті.

  Про це повідомляє прес-служба СБУ.  Зловмисник створив у соціальній мережі «ВКонтакте» ( забороненій в Україні) групу «Хмельницька народна республіка», а в подальшому планував долучитися до лав бойовиків на Донбасі.

  За допомогою проекту в соцмережі раніше неодноразово засуджений мешканець Хмельницької області намагався привернути до себе увагу ватажків проросійських терористичних бандформувань.

  Наразі функціонування сепаратистської групи в соцмережі припинено.  Нагадаємо, напередодні за процесуального керівництва галузевого відділу прокуратури Хмельницької області слідчими Головного управління Національної поліції спільно зі співробітниками обласного управління Служби безпеки України під час одержання неправомірної вигоди викрито начальника районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ