Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  СБУ заблокувала в Україні понад 30 терористичних сайтів

  • Розсилка
  СБУ заблокувала в Україні понад 30 терористичних сайтів

  Терористичні веб-ресурси були незаконно зареєстровані в Україні та адмініструвалися з інших країн

  Співробітники Служби безпеки України під час здійснення комплексу контррозвідувальних та антитерористичних заходів виявили реєстрацію в українській доменній зоні сайтів, що пропагують ідеї міжнародного тероризму. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

  «Під час перевірки оперативної інформації, завдяки плідній співпраці з IT-компаніями, правоохоронці встановили, що терористичні веб-ресурси незаконно зареєстровані в Україні та адмініструються з інших країн», - йдеться в повідомленні.

  У результаті спільних дій було заблоковано 31 сайт, на яких пропагувалась діяльність міжнародних терористичних організацій, заборонених в Україні.

  Робота підрозділів СБУ з виявлення та блокування терористичних веб-ресурсів будь-якого спрямування, які зареєстровані в Україні з порушенням чинного законодавства, триває.

  Нагадаємо, у січні СБУ затримала іноземця, який брав активну участь у діяльності міжнародного релігійно-екстремістського угруповання «Джихадчилар» («Джихадисти»). Він входив до складу структурного підрозділу угруповання «Жамаат». Затриманий, зокрема, відповідав за вербування нового поповнення до лав екстремістів, а також пропагував ідеологію радикального ісламу.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ