Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Шнобелівська премія-2017: найбезглуздіші винаходи року

  • Розсилка
  <span>Шнобелівська премія</span> - Шнобелівська премія-2017: найбезглуздіші винаходи року
  Шнобелівська премія

  27-я церемонія нагородження знову пройшла в Гарвардському університеті

  У США відбулося оголошення лауреатів Шнобелівської премії — міжнародної нагороди за дослідження сумнівної наукової цінності.

  27-я церемонія нагородження знову пройшла в Гарвардському університеті. Премії з фізики удостоївся Марк-Антуан Фардін, який довів, що кішки - це рідина.

  «У рідкому стані речовина займає певний обсяг і приймає форму ємності, в якій знаходиться», - пояснює вчений в своєму дослідженні «Про реології кішок». Премія миру дісталася команді, яка з'ясувала, що гра на діджеріду (Діджеріду - це музичний духовий інструмент австралійських аборигенів, - ред.) допомагає впоратися з синдромом обструктивного апное уві сні - частих, по 10-15 на годину, зупинках дихання під час сну, а також дозволяє позбутися від хропіння.

  Премію з економіки отримали дослідники, що вивчили, як контакт з живим крокодилом впливає на тягу людини до азартних ігор.

  «Чому у людей похилого віку великі вуха?», - так називалося дослідження, автор якого отримав премію з анатомії. Дослідження було проведено ще в 1995 році.

  Лауреатів премії з біології зацікавило, як у самок печерних комах з'явилися пеніси, а у самців - вагіни.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ