Синоптики розповіли, коли чекати перших заморозків і снігу

  У другій половині жовтня очікуються температурні «гойдалки»
  Погода в жовтні буде мінливою. У другій половині місяця нас чекають постійні перепади температури повітря, а до кінця жовтня різке похолодання і заморозки, передає Meteoprog. Місяць буде дощовим, локально випаде мокрий сніг. У горах вже на початку місяця можливі заморозки. Середня місячна температура повітря в Україні у жовтні не
  • 14 Вересня, 08:44
  • Розсилка

  У другій половині жовтня очікуються температурні «гойдалки»

  Погода в жовтні буде мінливою. У другій половині місяця нас чекають постійні перепади температури повітря, а до кінця жовтня різке похолодання і заморозки, передає Meteoprog.

  Місяць буде дощовим, локально випаде мокрий сніг. У горах вже на початку місяця можливі заморозки.

  Середня місячна температура повітря в Україні у жовтні не перевищуватиме +7°...+10°, на півдні країни +14°. Кількість опадів становитиме на півдні 24-27 мм, на решті території країни 32-38 мм, у західних областях та на Закарпатті 43-56 мм.

  Після 6 жовтня похолодає — середньодобова температура опуститься приблизно до +9, а денна — до +12 градусів. А 15 числа очікуються перші заморозки.

  Температурні рекорди жовтня: абсолютний мінімум температури був зафіксований в 1920 році й склав -22,6 °C; максимум температури +35,3°C спостерігався в 1952 році.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ