Соцопитування: більшість поляків не хочуть переходити на євровалюту

  Близько 50% поляків вважає, що прийняття Польщею євровалюти буде чимось поганим
  Більшість поляків (близько 50%) не хочуть запровадження євровалюти в Польщі. Про це свідчать дані опитування, проведеного на початку грудня центром Kantar Public, інформує tvn24bis.pl. «Близько 50% поляків вважає, що прийняття Польщею євровалюти буде чимось поганим, 14% має протилежну точку зору. Натомість, 20% респондентів вважає, що
  • 25 Грудня, 2017, 22:53
  • Розсилка
  Євровалюта
  Євровалюта

  Близько 50% поляків вважає, що прийняття Польщею євровалюти буде чимось поганим

  Більшість поляків (близько 50%) не хочуть запровадження євровалюти в Польщі.

  Про це свідчать дані опитування, проведеного на початку грудня центром Kantar Public, інформує tvn24bis.pl.

  «Близько 50% поляків вважає, що прийняття Польщею євровалюти буде чимось поганим, 14% має протилежну точку зору. Натомість, 20% респондентів вважає, що зміна валюти не було б чимось добрим чи поганим», - йдеться в даних опитування.

  Євровалюту як щось погане для Польщі вважає у більшості правоконсервативний електорат, особи старшого віку, а також ті, хто активно цікавиться політикою. 

  Серед поляків також переважає думка, що запровадження євро матиме негативний вплив на бюджет сімей. В цьому переконані 57% опитаних, 12% мають протилежну думку, а 10% переконані, що це жодним чином не вплине на економічну ситуацію сімей. 

  Майже половина польського суспільства (47%) переконана, що приєднання до єврозони негативно вплине на економіку РП, 17% вважають, що вплив буде позитивним, а 8% зазначають, що це жодним чином не вплине на польську економіку.

  До слова, згідно соцопитування, 83% росіян щасливі жити в РФ, а самою країною пишаються 67% респондентів.

  Джерело: Укрінформ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ