Соцопитування: більшість українців підтримують вступ в ЄС та НАТО

    Прихильників членства в Євросоюзі більше у всіх регіонах, за винятком Харківської та Одеської областей і Донбасу
    У разі референдуму про приєднання до Євросоюзу і НАТО, за членство України в ЄС проголосували б 66,4% респондентів, в НАТО - 55,9%. На це вказують дані великого соцопитування, проведеного провідними соціологічними центрами країни (КМІС, Рейтинг, SOCIS, а також Центром імені Разумкова), повідомляє «Дзеркало тижня». Проти
    • 18 Червня, 07:53
    • Розсилка
    Прапорці Євросоюзу, України і НАТО
    Прапорці Євросоюзу, України і НАТО

    Прихильників членства в Євросоюзі більше у всіх регіонах, за винятком Харківської та Одеської областей і Донбасу

    У разі референдуму про приєднання до Євросоюзу і НАТО, за членство України в ЄС проголосували б 66,4% респондентів, в НАТО - 55,9%.

    На це вказують дані великого соцопитування, проведеного провідними соціологічними центрами країни (КМІС, Рейтинг, SOCIS, а також Центром імені Разумкова), повідомляє «Дзеркало тижня».

    Проти приєднання до ЄС висловилися б 33,6% українців, проти НАТО - 44,1%.

    У таблицях представлені відповіді респондентів, які задекларували, що готові взяти участь в референдумі про приєднання до ЄС і НАТО.

    Опитування проводилося в березні, коли не було впевненості в тому, що Україна отримає безвізовий режим з Євросоюзом, а парламент Нідерландів - ратифікує Угоду про асоціацію Україна-ЄС.

    Прихильників членства в Євросоюзі більше у всіх регіонах, за винятком Харківської та Одеської областей і Донбасу.

    «Слід також зазначити, що, за винятком Донбасу та Одеської області, кількість прихильників НАТО не падає нижче третини жителів, що дає надійну основу для роботи з іншими громадянами», - йдеться в статті.

    Нагадаємо, згідно соцопитування, в якості основної мови повсякденного спілкування українську мову використовують 50,5% населення України.

    «Главком» також повідомляв, що кількість громадян України, які вважають себе українцями за національністю, зараз становить 90,6% населення.

    Коментарі ()
    1000 символів залишилось
    НАЙПОПУЛЯРНІШЕ