Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Спецслужби Латвії депортують з країни трьох росіян

  • Розсилка
  Ейрсофт -&nbsp;<span>командна гра, у якій &laquo;бій&raquo; ведеться </span><span>з точних копій бойової зброї</span> - Спецслужби Латвії депортують з країни трьох росіян
  Ейрсофт - командна гра, у якій «бій» ведеться з точних копій бойової зброї

  У Росії затримані працюють на підприємстві, що виробляє екіпіровку для ейрсофту

  Поліція безпеки Латвії затримала трьох росіян, які прибули в країну для участі у проведенні турніру військово-спортивної гри ейрсофт.

  Про це повідомляє портал Delfi.

  За словами члена правління Латвійської асоціації гравців в ейрсофт Дмитра Медведєва, у Росії затримані працюють на підприємстві, що виробляє екіпіровку для ейрсофту. У Латвії вони до цього не бували. Латвійські організатори запросили їх для обміну досвідом.

  Росіяни прибули в Латвію через Естонію на рейсовому автобусі. Приблизно в 10 кілометрах від Риги автобус зупинили співробітники поліції безпеки і зробили затримання.

  На даний момент мобільні телефони трьох чоловіків вимкнені, але одному з них дозволили зателефонувати дружині — їй росіянин розповів, що зараз латвійська влада готує документи для його депортації з країни.

  Медведєв  зазначив, що асоціація співпрацює з поліцією безпеки і попередньо сповістила цю спецслужбу про хід організації турніру. Згідно з законодавством Латвії, ПБ курирує в Латвії всі ігри, пов'язані з військовою симуляцією (наприклад, ейрсофт).

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ