Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  США підготували закон про допомогу Україні з кібербезпекою

  • Розсилка
  США підготували закон про допомогу Україні з кібербезпекою

  Законопроект визначає, що політикою США є надання допомоги урядові України в удосконаленні власної стратегії кібербезпеки

  Комітет у закордонних справах Палати представників США розглянув та рекомендував до схвалення проект «Закону 2017 року про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки».

  Про це повідомляє посольство США в Україні.

  Законопроект визначає, що політикою США є надання допомоги урядові України в удосконаленні власної стратегії кібербезпеки.

  Зокрема у напрямах встановлення найбільш сучасних безпекових оновлень на комп’ютерах органів державної влади, у тому числі систем програмного захисту, спрямованих на захист об’єктів критичної інфраструктури України.

  Крім того, США можуть допомогти зменшити залежність України від російських технологій та «сприяти розширенню участі України у програмах обміну інформацією, що пов’язана з проблематикою кібербезпеки, та міжнародних зусиллях з протидії кіберзагрозам, а також розбудові нашою країною власних спроможностей у сфері кібербезпеки».

  «Реалізація даної законодавчої ініціативи стане важливим внеском у боротьбу України з гібридною війною РФ, що триває і складовою якої є здійснення кібератак проти нашої держави», - йдеться у повідомленні.

  Також у документі підтверджується відданість Сполучених Штатів Хартії про стратегічне партнерство між Україною та США, Будапештському меморандуму про гарантії безпеки, підтримці співробітництва нашої держави з НАТО.

  Як відомо, у жовтні Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому закон, що визначає основні принципи забезпечення кібербезпеки України.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ