Суд відмовився задовольнити позов Розенблата до директора НАБУ
Розенблат просив суд визнати протиправними дії директора НАБУ
Окружний адміністративний суд Києва відмовився визнати протиправними дії директора НАБУ Артема Ситника щодо залучення до оперативно-розшукової діяльності на території України працівників ФБР.
Як повідомляє прес-служба суду, народному депутату Бориславу Розенблату в задоволенні позовних вимог відмовили.
«Відповідне рішення суд ухвалив, зважаючи на те, що позивачем не було доведено ті обставини, на які він посилався у підтвердженні своїх позовних вимог», – вказується у повідомленні.
У січні до Окружного адміністративного суду Києва надійшов позов від народного депутата Борислава Розенблата, який просив суд визнати протиправними дії директора НАБУ щодо залучення до оперативно-розшукової діяльності на території України працівників ФБР без попереднього укладення міжнародного договору.
Напередодні ЗМІ повідомляли, що фігуранту «бурштинової справи» Розенблату дозволили їздити за кордон .
Раніше повідомлялося, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне антикорупційне бюро України завершили слідство у кримінальному провадженні щодо народний депутатів України Борислава Розенблата та Максима Полякова.
14 грудня суд скасував зобов'язання для народного депутата Борислава Розенблата не виїжджати за межі Києва і Житомира без дозволу. Але він мав ходити в електронному браслеті.
А потім суд дозволив Розенблату ходити без електронного браслета.
Нагадаємо, Верховна Рада 11 липня 2017 позбавила Розенблата недоторканності,однак для згоди на його арешт голосів не вистачило. Парламентарю інкримінують лобізм при внесенні змін до законопроекту, що регламентує видобуток та експорт бурштину. За словами керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, за ці зміни Розенблат разом із іншим парламентарем, Максимом Поляковим, отримали $15 тис. на двох.
Крім того, Розенблата підозрюють у хабарництві на суму в $200 тис. НАБУ записало розмови нардепа із підставною «агентом Катериною», якій він начебто обіцяв за певну суму допомогти іноземній компанії отримати дозволи на видобуток бурштину. В одній із розмов, яку слідчі зафіксували на відео, нардеп розповів Катерині, що ліцензії, які видала Держгеонадра компаніям, можна відібрати лише через суд.
Читайте матеріал «Главкома» Життя без недоторканності. Як «бідують» Онищенко, Довгий, Розенблат та Новинський
Коментарі — 0