Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Тимошенко поїхала у Вінницю, де розказала про головну ваду нинішньої Конституції

  • Розсилка
  Тимошенко поїхала у Вінницю, де розказала про головну ваду нинішньої Конституції

  «Одна з вад, що не дає розвиватися Україні, — це двовладдя в управлінні виконавчою гілкою влади», - вважає лідер «Батьківщини»

  Нова Конституція має створити умови для гідної самореалізації кожного громадянина України. Про це заявила Юлія Тимошенко на Конституційному форумі у Вінниці, де зібралися місцеві фахівці та громадські діячі для обговорення запропонованого лідером «Батьківщини» проекту нового Основного закону.

  «Одна з вад, що не дає розвиватися Україні, — це двовладдя в управлінні виконавчою гілкою влади. І президент, і прем‘єр — це два керівники країни. І ці два керівники у ста випадках із ста потрапляють у конфлікт між собою. Тому що це конфлікт стратегій, конфлікт рішень і конфлікт на рівні управління кожного міністра, який часто стає заручником незрозумілих рішень від цих керівників, що важко виконувати. Адже кожен президент себе вважає істиною в останній інстанції, а прем’єр-міністр перебуває в слабкому стані, бо на кожне рішення може отримати вето», – вважає лідер «Батьківщини».

  Юлія Тимошенко закликала всіх небайдужих долучитися до обговорення Нової народної Конституції, остаточний проект якої, на думку лідера, має бути готовий до президентських виборів, щоб новий глава держави одразу після інавгурації міг винести документ на затвердження всеукраїнським референдумом.

  «Наше завдання максимально залучити фахових людей в усіх регіонах України для того, щоб спільно спробувати відшліфувати цей документ, щоб інтелектуали з різних регіонів змогли створити досконалі проекти Суспільного договору та Нової Конституції», – зазначила політик.

  Нагадаємо, сьогодні Юлія Тимошенко перебуває на Вінниччині. Окрім участі в Конституційному форумі, лідер «Батьківщини» обговорить з аграріями та підприємцями  Новий економічний курс, поспілкується із місцевими ЗМІ та проведе відкриту зустріч із мешканцями міста Козятин.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ