Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Туск назвав нинішніх керівників Польщі «сучасними більшовиками»

  • Розсилка
  <span>Голова Європейської ради Дональд Туск&nbsp;назвав чинних лідерів Польщі &laquo;сучасними більшовиками&raquo;</span> - Туск назвав нинішніх керівників Польщі «сучасними більшовиками»
  Голова Європейської ради Дональд Туск назвав чинних лідерів Польщі «сучасними більшовиками»
  Фото: АР

  Туск вважає чинну владу Польщі загрозою для країни

  Голова Європейської ради, колишній прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск назвав популістів та євроскептів, які керують Польщею зараз, «сучасними більшовиками», що загрожують незалежності нації.

  Туск, який є імовірним кандидатом на президентських виборах у Польщі 2020 року, виступив 10 листопада в місті Лодзь напередодні 100-річчя відновлення польської держави після завершення Першої світової війни.

  Туск є жорстким критиком уряду, очолюваного консервативною партією «Право і справедливість», яка неодноразово конфліктувала з лідерами Європейського союзу. Політик вважає чинну владу загрозою для Польщі.

  «Той, хто сьогодні в Польщі діє проти нашої сильної позиції в об'єднаній Європі, насправді діє проти незалежності Польщі», – твердить Туск.

  Призначення Туска високопосадовцем ЄС у 2014 році частково було визнанням політики ліберального уряду Польщі на чолі з ним.

  Джерело: Радіо Свобода

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ