У Британії скасували традиційну тронну промову королеви через Вrexit

  Скасування промови, на думку парламентаріїв, дасть їм більше часу для роботи над законопроектами про вихід країни з ЄС
  Парламент Великої Британії скасував традиційну тронну промову королеви Єлизавети ІІ, якою вона мала відкрити парламентську сесію в 2018 році. Про це повідомляє ВВС. Промову скасовано через Brexit - такий крок, на думку парламентаріїв, дасть їм більше часу для роботи над законопроектами про вихід країни з ЄС. У зв'язку з Brexit наступна
  • 18 Червня, 2017, 21:38
  • Розсилка
  Королева Великобританії
  Королева Великобританії

  Скасування промови, на думку парламентаріїв, дасть їм більше часу для роботи над законопроектами про вихід країни з ЄС

  Парламент Великої Британії скасував традиційну тронну промову королеви Єлизавети ІІ, якою вона мала відкрити парламентську сесію в 2018 році.

  Про це повідомляє ВВС.

  Промову скасовано через Brexit - такий крок, на думку парламентаріїв, дасть їм більше часу для роботи над законопроектами про вихід країни з ЄС. У зв'язку з Brexit наступна парламентська сесія триватиме два роки, а не один, як зазвичай.

  Цього року Єлизавета II таки виголосить промову, проте за рішенням самої королеви, виступ відкладено на два дні, щоб дати консерваторам час на перемовини про угоди з партнерами. Промову було заплановано на 19 червня, але її відклали до 21 числа.

  Сьогодні також стало відомо, що британський міністр з питань Brexit Девід Девіс на переговорах із ЄС, які розпочнуться у понеділок, демонструватиме чітку позицію про вихід Британії з ЄС, попри спроби європейських лідерів залишити відкритою можливість для Сполученого Королівства зберегти членство.

  Джерело: Еспресо ТВ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ