Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Франції на підводному човні служитимуть жінки

  • Розсилка
  У Франції на підводному човні служитимуть жінки

  Досі служба на французьких підводних човнах не була дозволена жінкам

  Вперше в історії ВМС Франції жінки стали членами екіпажу субмарини: чотири жінки – офіцери служитимуть на атомному підводному човні, який незабаром вирушить на патрулювання.

  Про це повідомили у Фейсбуці ВМС Франції. 

  «Чотири офіцери-жінки, пройшли дворічний тренінг, перш ніж приєднатися до екіпажу підводного човна», - сказав адмірал Крістоф Празук, начальник штабу флоту.

  Він наголосив, що тренування відбувалися і на суші, і на воді. Найближчим часом екіпаж у оновленому складі вирушить на патрулювання.

  Серед новопризначених офіцерів-жінок є лікар, спеціаліст-ядерник, спеціаліст з безпеки підводного плавання.

  У Франції чотири атомні підводні човни. Принаймні один з них постійно знаходиться в морі на чергуванні. Кожна місія триває 70 днів.

  Досі служба на французьких підводних човнах не була дозволена жінкам. Службу в підрозділах, де на озброєнні є підводні човни, жінкам дозволили з 2014 року, але - не безпосередньо на субмаринах.

  Жінки служать на своїх підводних човнах у кількох країнах світу, зокрема США, Великій Британії, Австралії, Канаді, Швеції та Норвегії.

  За даними Міністерства оборони Франції, у армії загалом 15% посад обіймають жінки. Франція обіймає четверте місце в світі за кількістю жінок, залучених до військової служби. Перші три місця належать ВС Ізраїлю, Угорщини та США.

   

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ