У Франції пройшли обшуки у справі минулорічного візиту Макрона до Лас-Вегаса

  Помічники Макрона заявляли, що розслідування жодним чином не стосуватиметься тепер вже президента Франції
  У Франції пройшли обшуки в штаб-квартирі рекламної групи Havas і агентства Business France, які минулого року організовували візит тоді ще міністра економіки Еммануеля Макрона до Лас-Вегаса. Про це повідомляє Le Figaro із посиланням на близькі до слідства джерела. На даний момент проти цих компаній триває слідство за підозрою у змові та
  • 20 Червня, 16:28
  • Розсилка
  Президент Франції Еммануель Макрон
  Президент Франції Еммануель Макрон

  Помічники Макрона заявляли, що розслідування жодним чином не стосуватиметься тепер вже президента Франції

  У Франції пройшли обшуки в штаб-квартирі рекламної групи Havas і агентства Business France, які минулого року організовували візит тоді ще міністра економіки Еммануеля Макрона до Лас-Вегаса. Про це повідомляє Le Figaro із посиланням на близькі до слідства джерела.

  На даний момент проти цих компаній триває слідство за підозрою у змові та незаконних преференціях.  Агентство Business France, яке підпорядковується Мінекономіки, у 2016 році організувало захід на полях виставки електроніки CES у Лас-Вегасі без публічного тендеру.

  На той час Мінекономіки очолював Макрон, який згодом пішов у відставку, щоб взяти учать у виборах президента Франції.

  Слідчих цікавить, чому Business France віддало замовлення на проведення заходу, який коштував майже 400 тис. євро, рекламному агентству Havas без відповідного тендеру, і чи мало місце надання незаконних преференцій.

  Чимало колег Макрона в міністерстві економіки раніше працювали в агентстві Havas. За даними ЗМІ, тільки проживання в готелях коштувало близько 100 тис. євро.

  Помічники Макрона раніше заявляли, що розслідування жодним чином не стосуватиметься тепер вже президента Франції.

  Джерело: Європейська правда

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ