У Грузії завершилися військові навчання за участю України й НАТО

  Участь у навчаннях брали армійці п'яти країн НАТО , а також країн-партнерів Альянсу
  У Грузії завершилися міжнародні військові навчання «Нобл партнер» – «Гідний партнер». Їх проводили на військовій базі «Вазіані», неподалік Тбілісі.  Участь у тренуваннях взяли майже 2800 військових із восьми держав. Серед них – і українські Збройні сили, повідомляє «5 канал».
  • 12 Серпня, 23:44
  • Розсилка
  Навчання проходили майже два тижні
  Навчання проходили майже два тижні

  Участь у навчаннях брали армійці п'яти країн НАТО , а також країн-партнерів Альянсу

  У Грузії завершилися міжнародні військові навчання «Нобл партнер» – «Гідний партнер». Їх проводили на військовій базі «Вазіані», неподалік Тбілісі. 

  Участь у тренуваннях взяли майже 2800 військових із восьми держав. Серед них – і українські Збройні сили, повідомляє «5 канал».

  Майже два тижні, від 30 липня, військові НАТО і держав партнерів Альянсу проводили у Грузії міжнародні військові навчання «Гідний партнер». Відпрацьовували спільні дії, потрібні в кризових ситуаціях, обмінювалися досвідом, а під час офіційних церемоній вшановували хвилиною мовчання тих військових, що загинули під час бойових дій та у міжнародних місіях.

  Участь у навчаннях брали армійці п'яти країн НАТО – Великої Британії, Німеччини, Словенії, Туреччини і США. А також країн-партнерів альянсу – Грузії, Вірменії і України. Це близько тридцяти військових одного з підрозділів морської піхоти Збройних сил України.

  «Нобл партнер» відбуваються у Грузії уже втретє. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ