У Харкові через підозру на ботулізм госпіталізували чоловіка

  Виникнення захворювання хворий пов’язує із вживанням в’яленої риби
  У Харкові госпіталізовано чоловіка за підозрою у захворюванні на ботулізм. Про це інформує поліція Харківщини, повідомляє «Главком». За даними відомства, 12 серпня до Новобаварського відділу відповідне повідомлення надійшло з Головного управління Державної служби України в Харківській області з питань безпечності харчових продуктів та
  • 12 Серпня, 15:16
  • Розсилка
  <p>Чоловік госпіталізований до відділення інтенсивної терапії&nbsp;</p>

  Чоловік госпіталізований до відділення інтенсивної терапії 

  Виникнення захворювання хворий пов’язує із вживанням в’яленої риби

  У Харкові госпіталізовано чоловіка за підозрою у захворюванні на ботулізм. Про це інформує поліція Харківщини, повідомляє «Главком».

  За даними відомства, 12 серпня до Новобаварського відділу відповідне повідомлення надійшло з Головного управління Державної служби України в Харківській області з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

  Так, за інформацією адміністрації Харківської обласної клінічної інфекційної лікарні, 11 серпня зареєстровано випадок підозри на ботулізм у 24-річного мешканця Харкова. У чоловіка з’явились скарги на загальну слабкість, сухість у роті, відчуття нехватки повітря, підвищення температури тіла до 37,7 С.

  Чоловік госпіталізований до відділення інтенсивної терапії Харківської обласної клінічної інфекційної лікарні.

  Виникнення захворювання хворий пов’язує із вживанням в’яленої риби, яку він придбав в магазині. Обстеження та лікування хворого триває.

  Нагадаємо, 21 липня 22-річну харків’янку було госпіталізованого до Харківської інфекційної лікарні з попереднім діагнозом ботулізм.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ