Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Хемніц привезли інсталяцію вовків, що «зігують»

  • Розсилка
  <span>Інсталяція &laquo;Вовки повернулися&raquo; у місті Хемніц, Німеччина</span> - У Хемніц привезли інсталяцію вовків, що «зігують»
  Інсталяція «Вовки повернулися» у місті Хемніц, Німеччина
  Фото: Виставка Die Wölfe sind zurück («Вовки повернулися»)

  10 бронзових вовків встановили в Хемніці біля пам’ятника економісту та письменнику Карлу Марксу

  У місті Хемніц на сході ФРН, в якому раніше відбулися сутички між ультраправими, лівими та поліцією, встановили бронзові фігури вовків, які вітаються в нацистському стилі, аби привернути увагу до зростання рівня насильства.

  Про це повідомляють організатори мандрівної виставки під назвою «Вовки повернулися», яка раніше побувала в Берліні, Дрездені та Потсдамі.

  Десять бронзових вовків встановили в Хемніці біля пам’ятника економісту та письменнику Карлу Марксу. П’ять з них зображені під час нацистського вітання, а інші — із зав’язаними очима та на повідку.

  «Ми хочемо використати цю акцію на знак протесту проти зростання ненависті та насильства», — йдеться у повідомленні.

  Організатори виставки наголошують, що салютування Гітлеру було «вітанням суспільства, у кінці якого був Освенцим та 50 мільйонів загиблих».

  «Нацисти любили називати себе вовками, і сьогодні праворадикали називають себе вовками», — зазначається в повідомленні.  Як приклад наводиться виступ лідера саксонського праворадикального руху ThüGIDA Девіда Кекерта, який говорив про расову війну проти німецького народу під час мітингу в місті Кетен.

  «Чи продовжите ви блеяти як вівці, чи станете вовками і будете рвати?», — сказав він.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ