У Києві поліцейські напали на журналіста після Маршу рівності

  В результаті нападу постраждав фотокореспондент LB.ua Максим Требухов
  Співробітники поліції напали на фотокореспондента LB.ua Максима Требухова після Маршу рівності у Києві. Повертаючись з площі Льва Толстого, де закінчилася хода за права ЛГБТ, він вирішив подивитися на обстановку біля червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де поліція заблокувала представників правих сил.
  • 18 Червня, 15:29
  • Розсилка
  Поліцейський закриває камеру
  Фото: LB.ua
  Поліцейський закриває камеру

  В результаті нападу постраждав фотокореспондент LB.ua Максим Требухов

  Співробітники поліції напали на фотокореспондента LB.ua Максима Требухова після Маршу рівності у Києві.

  Повертаючись з площі Льва Толстого, де закінчилася хода за права ЛГБТ, він вирішив подивитися на обстановку біля червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де поліція заблокувала представників правих сил.

  «Там на той момент вже все закінчилося, і люди розходилися. Я рухався з парамедиком Червоного хреста по тротуару в бік бульвару Шевченка. Навпроти жовтого корпусу ми помітили, як копи намагаються когось затримати. Підняв камеру, щоб зняти це. У цей момент до мене підбіг представник поліції без розпізнавальних знаків, без жетона, без маркерів, в захисному спорядженні і шоломі, і почав заважати мені знімати», - розповів фотокор.

  «На моє зауваження, що я журналіст, - а моє посвідчення висіло на шиї, - і при згадці, що його дії є порушенням ст. 171 КК, він почав бити по камері і намагався її відібрати. Я взяв у руки посвідчення, показував їм, що я журналіст, і тримав камеру, щоб її не вирвали. Інший представник поліції [в цей час] завдав кілька ударів в корпус», - розповів він.


  Поліцейський, який, за твердженням журналіста, перешкоджав його роботі
  Поліцейський, який, за твердженням журналіста, перешкоджав його роботі

  Зрештою Требухову вдалося вирватися з натовпу поліцейських (при цьому він отримав від них кілька ударів ногами), після чого він написав заяву в автомобілі викликаного на місце патруля.

  Безпосередньо в нападі на журналіста брали участь двоє поліцейських, інші заблокували підходи до нього і не намагалися зупинити дії своїх колег.

  Раніше сьогодні радикали напали на громадянина Ізраїлю, який приймав сьогодні участь у Марші рівності.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ