У Конотопі депутат облради домагався неповнолітньої та відкрив стрілянину, - мер міста

  Мешканці Конотопа оточили автомобіль депутата
  У Конотопі п’яний депутат Сумської облради домагався дівчини, а потім розстріляв перехожих, які намагались заступитись за неї. Про це у «Facebook» написав міський голова Конотопа Артем Семеніхін. «В Конотопі починається Врадіївка-2! Щойно мені зателефонували громадські активісти з Конотопу, що починають зносити
  • 18 Червня, 00:46
  • Розсилка
  Автомобіль депутата Сумської облради
  Фото: 05447
  Автомобіль депутата Сумської облради

  Мешканці Конотопа оточили автомобіль депутата

  У Конотопі п’яний депутат Сумської облради домагався дівчини, а потім розстріляв перехожих, які намагались заступитись за неї.

  Про це у «Facebook» написав міський голова Конотопа Артем Семеніхін.

  «В Конотопі починається Врадіївка-2! Щойно мені зателефонували громадські активісти з Конотопу, що починають зносити шини під райвідділок, та повідомили, що депутат облради (тепер підтримує БПП «Солідарність») Сергій Демеха, в стані алкогольного сп'яніння, домагався неповнолітньої просто в центрі міста! Люди, що вступилися за дівчину були ним розстріляні з особистої зброї горе-депутата!», – написав він.

  Міський голова зазначив, що вимагає у правоохоронців від імені громади Конотопу неупередженого розслідування злочинних дій депутата.

  Місцевий сайт 05447 також підтверджує інформацію, що депутатом, який вчинив озброєний напад в стані алкогольного сп'яніння, виявився Сергій Демеха, голова земельної комісії облради.

  Увага, на відео присутня ненормативна лексика

  Громадський активіст Геннадій Тарасенко згодом виклав відео, де депутат Демеха вже перебуває у відділку поліції.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ