рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Кремлі читають заборонені українські сайти. Фотодоказ

  • Розсилка
  <p>Пресслужба Путіна замість фотографії Зеленського спочатку опублікували &laquo;Голобородька&raquo;</p> - У Кремлі читають заборонені українські сайти. Фотодоказ

  Пресслужба Путіна замість фотографії Зеленського спочатку опублікували «Голобородька»

  За пару годин після новини «Главкома» на сайті Кремля з'явилося фото справжнього президента України

  На сайті лідера країни-агресора сторінка, яка присвячена президенту України Володимиру Зеленському, кілька місяців була проілюстрована світлиною головного героя серіалу «Слуга народу».

  Першим на це в Україні звернуло увагу видання «Главком», заборонене з 2014 року у Росії

  Нагадаємо, у цьому серіалі колишній актор і шоумен Володимир Зеленський  вперше приміряв на себе роль президента країни. А на виборах навесні 2019-го Зеленський був обраний справжнім президентом України.


  Натисніть для збільшення
  Натисніть для збільшення

  За пару годин після новини «Главкома» на сайті Кремля фотографію персонажа серіалу «Слуга народу» Василя Голобородька, яка використовувалась там кілька місяців таки замінили на фотографію президента України Володимира Зеленського.


  Натисніть на зображення для збільшення
  Натисніть на зображення для збільшення

  Загалом про президента України на сайті Путіна згадують рідко. За запитом «Зеленський» з'являється чотири новини і всі вони стосуються телефонних розмов між двома президентами. Перша з цих новин опублікована на кремлівському сайті 11 липня 2019 року. 


  Тож, як було і як стало
  Тож, як було і як стало

  Нагадаємо, у серпні 2014 року Росія у розпал своєї агресії на Донбасі заблокувала сайт «Главком». Видання також не доступне в окупованому Криму.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ