У Малі стався напад на курортний комплекс, загинули громадяни Габону і Франції

  До місця інциденту були відправлені війська, які вже звільнили заручників
  У Малі, що на північному заході Африки, скоєно напад на курортний комплекс «Ле Кампеман Кангаба», розташований на схід від столиці країни Бамако. В результаті інциденту щонайменше дві людини загинули. Про це повідомляє ВВС. За словами місцевих жителів, вони чули постріли і бачили клуби диму. За словами міністра безпеки
  • 19 Червня, 00:10
  • Розсилка
  <p>Співробітник поліції Малі, архівне фото</p>

  Співробітник поліції Малі, архівне фото

  До місця інциденту були відправлені війська, які вже звільнили заручників

  У Малі, що на північному заході Африки, скоєно напад на курортний комплекс «Ле Кампеман Кангаба», розташований на схід від столиці країни Бамако. В результаті інциденту щонайменше дві людини загинули.

  Про це повідомляє ВВС.

  За словами місцевих жителів, вони чули постріли і бачили клуби диму.

  За словами міністра безпеки країни, до місця інциденту були відправлені війська, які вже звільнили 20 заручників, захоплених нападниками.

  «Це джихадистька атака. Малійський спецназ прибув на місце і звільнив близько 20 заручників. На жаль, є двоє убитих - громадянин Габону і Франції», - повідомив міністр Саліф Траоре.  Як повідомляє Reuters, сили безпеки країни врятували 32 гостей курорту.  Нагадаємо, семеро американських солдатів постраждали в суботу в результаті нападу на військову базу в Афганістані.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ