У Петербурзі в камеру із затриманими під час антикорупційної акції пустили газ

  Газ потрапив у камеру із затриманими під час антикорупційної акції через вентиляцію
  У російському Санкт-Петербурзі затримані на антикорупційній акції 12 червня заявили, що поліцейські пустили сльозогінний газ в одну з камер відділку поліції, повідомляє правозахисний проект «ОВД-Инфо». Аудіозапис із розповідями двох очевидців передав виданню петербурзький штаб російського опозиціонера Олексія Навального. Ще двоє
  • 19 Червня, 2017, 12:12
  • Розсилка
  Затримана на антикорупційній акції в РФ
  Затримана на антикорупційній акції в РФ

  Газ потрапив у камеру із затриманими під час антикорупційної акції через вентиляцію

  У російському Санкт-Петербурзі затримані на антикорупційній акції 12 червня заявили, що поліцейські пустили сльозогінний газ в одну з камер відділку поліції, повідомляє правозахисний проект «ОВД-Инфо».

  Аудіозапис із розповідями двох очевидців передав виданню петербурзький штаб російського опозиціонера Олексія Навального. Ще двоє затриманих, які провели ніч на 13 червня в цьому відділенні поліції, підтвердили цю інформацію «ОВД-Инфо».  За їхніми словами, в одній із камер був чоловік, що поводився агресивно. Поліцейські вдарили його кілька разів, а потім розпорошили газ із перцевого балона, заявили затримані. Через вентиляцію газ потрапив у сусідні камери. Затримані, які перебували там, почали кричати і просили викликати лікаря, так як серед них був хворий на бронхіальну астму. Поліцейські на прохання не реагували, йдеться в повідомленні.

  Одному із затриманих, який зміг пронести в камеру мобільний телефон, вдалося викликати лікарів. Після цього 17 людей, яких залишили на ніч у відділенні поліції, перевели в підвальне приміщення, де протримали до вечора наступного дня без їжі, роздавши по пляшці води, повідомляє «ОВД-Инфо». «Це було пекло», – розповіла одна із затриманих, яка провела в підвалі 28 годин.

  Нагадаємо, 12 червня в 187 російських містах пройшли організовані фондом Навального антикорупційні акції протесту

  Напередодні Олексій Навальний заявив, що узгоджений з мерією мітинг на проспекті Сахарова в Москві не може відбутися через тиск влади, яка заборонила використовувати звукопідсилюючу апаратуру і відеоекрани на мітингу. У своєму блозі Навальний закликав своїх прихильників вийти на мирну акцію в центрі міста на Тверській вулиці.

  Опозиціонера Олексія Навального силовики затримали в понеділок у під'їзді власного будинку. Згодом Навального заарештували на 30 діб.

  На акціях проти корупції в Москві і Санкт-Петербурзі загалом було затримано близько 1,2 тис. осіб.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ