У Португалії 16 людей згоріли в автомобілях під час масштабної лісової пожежі

  Загальна кількість загиблих наразі становить 19 осіб
  В результаті лісових пожеж в Португалії загинули щонайменше 19 осіб. Більшість з них опинилися у вогняній пастці, коли їхні автомобілі виявилися заблоковані на охопленій вогнем дорозі. Про це повідомляє ВВС. Державний секретар з питань внутрішніх справ Жорже Гомеш сказав журналістам, що 16 загиблих згоріли заживо у своїх автомобілях на автотрасі
  • 18 Червня, 04:53
  • Розсилка
  Пожежа у Португалії
  Фото: EPA
  Пожежа у Португалії

  Загальна кількість загиблих наразі становить 19 осіб

  В результаті лісових пожеж в Португалії загинули щонайменше 19 осіб. Більшість з них опинилися у вогняній пастці, коли їхні автомобілі виявилися заблоковані на охопленій вогнем дорозі.

  Про це повідомляє ВВС.

  Державний секретар з питань внутрішніх справ Жорже Гомеш сказав журналістам, що 16 загиблих згоріли заживо у своїх автомобілях на автотрасі в муніципалітеті Педроган-Гранді на сході країни. Ще троє задихнулися від диму.

  Мер одного з населених пунктів раніше сказав журналістам, що для того, щоб убезпечити всі селища, яким загрожує вогонь, не вистачає пожежних.

  Також відомо, що постраждали кілька пожежників. Причини пожежі поки невідомі.


  2_10

  Лісові пожежі в Португалії найчастіше відбуваються в серпні, коли на території країни встановлюється суха і спекотна погода.

  Як відомо, в ніч проти середи, 14 червня, на заході Лондона пожежа охопила 27-поверховий житловий будинок.

  За останніми даними, загинули 30 осіб.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ