У Раді триває акція з вимогою позбавити Рибалку мандата

  Сергій Рибалка втік від ветеранів АТО, які вимагають позбавити його мандата
  Ветерани АТО продовжують перебувати у приміщенні Верховної Ради з вимогою позбавлення Сергія Рибалки депутатського мандата. Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook написав керівник громадської організації «Інформаційно-аналітичне агентство «Рейтинг» Олексій Станчевський. За його словами, свою вимогу активісти пояснюють тим,
  • 18 Травня, 17:30
  • Розсилка
  Нардеп Сергій Рибалка
  Нардеп Сергій Рибалка

  Сергій Рибалка втік від ветеранів АТО, які вимагають позбавити його мандата

  Ветерани АТО продовжують перебувати у приміщенні Верховної Ради з вимогою позбавлення Сергія Рибалки депутатського мандата. Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook написав керівник громадської організації «Інформаційно-аналітичне агентство «Рейтинг» Олексій Станчевський.

  За його словами, свою вимогу активісти пояснюють тим, що у Рибалки є «фабрика з виробництва снеків у м. Липецьк Російської Федерації».

  «Тим самим Рибалка сплачує податки на користь країни-агресора, фінансуючи армію РФ. Сергій Рибалка ганебно втік від обурених героїв АТО з усіх куточків України, які хотіли особисто з ним поспілкуватися про його російський бізнес», – написав він.

  За даними Станчевського, ветерани АТО вимагають зустрічі з керівництвом українського парламенту для передачі своїх вимог.

  «Тим часом народні депутати від різних фракцій приходять підтримати наших українських воїнів у їхніх справедливих вимогах, зокрема народний депутат від Радикальної партії Артем Вітко, депутат від «Самопомочі» Наталя Веселова, депутат від БПП Ігор Артюшенко. В учасників акції бадьорий настрій і вони впевнені, що правда переможе!» – пише Станчевський. 

  Джерело: РБК-Україна

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ