Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Раді пропонують спростити отримання пенсій переселенцями

  • Розсилка
  У Раді пропонують спростити отримання пенсій переселенцями

  Громадські організації пропонують скасувати положення щодо припинення виплати пенсій переселенцям у разі відсутності понад 60 днів за місцем проживання

  У комітеті Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провели зустріч з громадськими організаціями щодо спрощення виплат пенсій переселенцям та мешканцям окупованих територій.

  Про це повідомляє прес-служба парламенту.

  У зустрічі з депутатами взяли участь представники Благодійного фонду «Право на захист», програми «Радник Міністерства соціальної політики України з питань ВПО», громадської організації «Донбас SOS», Української гельсінської спілки з прав людини та інших.

  Вони представили парламентарям законодавчі ініціативи, якими пропонують повернути право мешканцям окупованих територій отримувати пенсії, а також спростити отримання пенсій переселенцями.

  Зокрема громадські організації пропонують скасувати положення щодо припинення виплати пенсій переселенцям у разі відсутності понад 60 днів за місцем проживання.

  «Це дозволило б зменшити навантаження на контрольно-пропускних пунктах в’їзду-виїзду, оскільки 60% людей, які їх перетинають, є пенсіонерами», — йдеться у повідомленні.

  Як зазначає прес-служба, депутати профільного комітету та представники ГО погодилися з необхідністю спрощення процедури доведення права на виплату пенсій та врегулювання порядку отримання пенсій переселенцями.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ