Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Росії підтвердили виклик суддів КС до Генпрокуратури

  • Розсилка
  У Росії підтвердили виклик суддів КС до Генпрокуратури

  Згідно документам ГПУ, судді Конституційного суду РФ сприяли представникам влади і Збройних сил РФ окупації Криму

  Конституційний суд Росії підтвердив отримання виклику суддів КС РФ в Генеральну прокуратуру України у зв'язку з підозрою в співучасті в посяганні на територіальну цілісність України через події у Криму. Про це повідомляє з посиланням на «РИА Новости».

  «Пакет від Генпрокуратури України отримано», - повідомив представник КС РФ.

  Раніше Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що Головна військова прокуратура Генеральної прокуратури України повідомила про підозру голові і 18 суддям Конституційного суду Російської Федерації за визнання, всупереч російському і міжнародному законодавству, «договору» між РФ і так званою «республікою Крим» про прийняття до складу РФ цього квазіутворення.

  Генпрокурор наголосив, що зазначеними діями судді Конституційного суду РФ сприяли представникам влади і Збройних сил РФ шляхом усунення перешкод у вчиненні ними умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, які призвели до тяжких наслідків у вигляді окупації частини території України та заподіяння матеріальних збитків нашій державі на суму понад 1 трильйон гривень.

  Луценко також зазначив, що 6 березня цього року «за допомогою кур’єрської служби міжнародної доставки та електронною поштою письмові повідомлення про підозру разом із пам’ятками про процесуальні права та обов’язки підозрюваного, а також повістками про виклик для проведення слідчих дій на 13 та 19 березня 2018 року, доставлені за місцем роботи підозрюваних (Конституційний суд РФ, отримав працівник секретаріату Сенякова)».

  У разі неявки до Головної військової прокуратури у визначений строк без поважних причин підозрюваних буде оголошено в розшук та скеровано до суду клопотання про надання дозволу на їх затримання з метою доставки в суд для розгляду клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

  Нагадаємо, Конституційний суд РФ одноголосним рішенням суддів визнав відповідним Конституції РФ міжнародний договір про так зване входження Криму до складу РФ.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ