Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У середу відбудеться останнє тестування ЗНО

  • Розсилка
  У середу відбудеться останнє тестування ЗНО

  На виконання сертифікаційної роботи з хімії відведено 150 хвилин

  Завтра відбудеться тестування з хімії, яке стане останнім в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Про це повідомляє прес-служба УЦОЯО.

  У середу 13 червня відбудеться ЗНО з хімії. Допуск абітурієнтів до пунктів тестування триватиме з 10:15 до 10:50. Зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться об 11:00.

  На виконання сертифікаційної роботи з хімії відведено 150 хвилин. Загальна кількість завдань у тесті — 52. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши усі завдання, — 80.

  Нагадаємо, Український центр оцінювання якості освіти опублікував правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з фізики.

  Раніше повідомлялося, що у зовнішньому незалежному оцінюванні з фізики, яке відбулось 11 червня, взяли участь 89 % зареєстрованих. Зазначається, що чотири учасники зовнішнього незалежного оцінювання не змогли потрапити до пунктів тестування через запізнення, п’ять - через відсутність одного з обов’язкових документів.

  Нагадаємо, міністр освіти Лілія Гриневич повідомила, що 4 липня повторно відбудеться аудіювання з англійської мови.

  Цьогорічна кампанія зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти стартувала з математики, котру складали 22 травня, і триватиме до 14 липня.

  Загалом у 2018 році для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні зареєстровано 335 843 особи. Торік для участі в тестуванні було зареєстровано 240 881 особу.

  Читайте також: 

  Більше половини тих, хто здавав ЗНО, користувалися послугами репетиторів

  Олександр Авраменко: ЗНО - це одне із небагатьох великих завоювань незалежної України

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ