рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У тесті ЗНО з історії України виявили помилку

  • Розсилка
  Учасникам ЗНО з історії зарахують по одному балу за завдання з помилкою - У тесті ЗНО з історії України виявили помилку
  Учасникам ЗНО з історії зарахують по одному балу за завдання з помилкою

  Учасникам тестування зарахують по одному балу за завдання №42

  На позачерговому засіданні Українського центру оцінювання якості освіти було встановлено, що одне із завдань тесту зовнішнього оцінювання з історії України, яке абітурієнти проходили 4 червня, не має правильної відповіді.

  Про це повідомила прес-служба УЦОЯО.

  Відзначається, що предметна фахова комісія з історії України встановила, що завдання №42 сертифікаційної роботи основної сесії ЗНО з історії України не має правильної відповіді.

  «Зваживши рішення предметної фахової комісії, в Українському центрі було прийнято рішення зарахувати всім учасникам основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з історії України 2019 року по одному балу за завдання №42 відповідної сертифікаційної роботи», - зазначено в повідомленні.

  В УЦОЯО пояснили, що в завданні №42 потрібно було визначити фото із зображенням Георгіївської церкви Видубицького монастиря.

  У варіантах відповідей були наведені фото Свято-Покровської церкви (с. Сутківці, Хмельницька область), П'ятницької церкви (м.Чернігів), Катерининської церкви (м.Чернігів) і Церкви Святого Пантелеймона (с. Шевченкове, Івано-Франківська область).

  «Через технічні упущення під час підготовки до друку сертифікаційної роботи замість фото Георгіївської церкви Видубицького монастиря помилково наведені фото собору Святої Великомучениці Катерини (Катерининська церква) в м. Чернігів», - підкреслили в центрі.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ