У відключенні світла в половині районів Києва Укренерго звинуватило хакерів

  Фахівці з кібербезпеки обіцяють надати звіт найближчим часом
  В результаті збою в автоматиці управління на підстанції «Північна» відбулися відключення споживачів правобережжя Києва і прилеглих районів Київської області. Про це у Facebook написав голова НЕК «Укренерго» Всеволод Ковальчук. «Наші фахівці оперативно перевели обладнання в ручний режим управління і вже через 30 хвилин
  • 18 Грудня, 2016, 13:35
  • Розсилка

  Фахівці з кібербезпеки обіцяють надати звіт найближчим часом

  В результаті збою в автоматиці управління на підстанції «Північна» відбулися відключення споживачів правобережжя Києва і прилеглих районів Київської області. Про це у Facebook написав голова НЕК «Укренерго» Всеволод Ковальчук.

  «Наші фахівці оперативно перевели обладнання в ручний режим управління і вже через 30 хвилин почали відновлювати живлення. За годину п'ятнадцять хвилин живлення було відновлено в повному обсязі», - написав він.

  За його словами, зараз усі обставини з'ясовуються, працює комісія. «Поки основною версією є зовнішнє втручання через мережі передачі даних. Наші фахівці з кібербезпеки обіцяють надати звіт найближчим часом», - додав він.

  Нагадаємо, що вночі 18 грудня електрики не було в Подільському, Шевченківському, Солом'янському та Святошинському районах. Також були знеструмлені деякі вулиці Оболоні, Мінського масиву, Виноградаря, Борщагівки і Академмістечка. Крім того, без світла залишилися Буча та Ірпінь.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ