Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Україна і Китай узгодили план дій щодо економічної співпраці

  • Розсилка
  Україна і Китай узгодили план дій щодо економічної співпраці

  Китай входить в десятку держав - найбільших торговельних партнерів України

  Україна і Китай підписали дорожню карту реалізації інфраструктурного проекту «Шовковий шлях».

  Україна і Китай підписали дорожню карту з реалізації ініціатив «Економічний пояс Великого шовкового шляху» і «Морський шовковий шлях», покликаних посилити економічне співробітництво між Європою і Азією. Про це повідомляється на сторінці Міністерства економічного розвитку і торгівлі в Twitter.

  «Україна і Китай підписали дорожню карту (план дій) щодо реалізації ініціативи «Економічний пояс Великого шовкового шляху» і  «Морський шовковий шлях», - йдеться в повідомленні.

  Як повідомлялося, Китай входить в десятку держав - найбільших торговельних партнерів України. Найбільшою статтею українського експорту в Китай є продовольство. В кінці 2016 року Україна і Китай вели попередні консультації про можливість формування зони вільної торгівлі між двома країнами.

  Ініціатива Китаю «Один пояс - один шлях» передбачає розвиток торговельних відносин між Китаєм і Європою. Посол КНР в Україні Ду Вей відзначав, що цей проект є немислимим без України.

  Проекти в рамках «Шовкового шляху» в перспективі можуть дозволити Україні обійти транзитні обмеження Росії в країни Середньої Азії.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ