рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Українці приєдналися до американських ІТ розробників аерокосмічної сфери

  • Розсилка
  Українці приєдналися до американських ІТ розробників аерокосмічної сфери
  Фото: facebook.com/ProgresstechUA

  Інженери Progresstechgroup приступили до розробки IT забезпечення для аерокосмічної сфери

  Інженери Progresstechgroup приступили до розробки IT-забезпечення для аерокосмічної сфери. Про це в компанії повідомили на своїй сторінці в Facebook.

  «Професійні якості українських програмістів з використанням сучасних технологій в області проектного менеджменту, помножені на накопичені знання «Прогрестех-Україна», дозволили отримати перший портфель компанії IT замовлень, а також статус офіційного постачальника інженерних послуг найбільшого гравця аеронавігаційного сектора», - заявили в компанії

  Раніше фахівці Progresstechgroup реалізувала ряд демонстраційних проектів по створенню затребуваних у галузі програмних продуктів і приложений.

  Крім того, за інформацією компанії, першим проектом в аерокосмічній сфері стало прототипування інтерфейсів технічної та архітектурної валідації, а також розробка human-in-the-loop системи оцінювання.

  Раніше стало відомо, що команда українських інженерів Progresstechgroup взяла участь у проектуванні літаків нового сімейства Boeing.

  Повідомлялося, що група компаній зі штаб-квартирою в Х'юстоні (США) працює на світовому ринку інжинірингових послуг з 1991 року. До її складу входять український партнер Boeing «Прогрестех Україна», «Тукана Інжиніринг Україна», бере участь у створенні літаків Гольфстрім на замовлення Spirit, а також Соирі Inc, що розробляє програмне забезпечення в області моделювання сипучих матеріалів, яка працює за контрактами з різними організаціями США, від NASA до фармацевтичних компаній.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ