Українці здобули перші золоті медалі на «Іграх нескорених»

Президент Петро Порошенко привітав Олександра Бєлобокова та Сергія Ільницького з перемогою

Українці Олександр Бєлобоков та Сергій Ільницький 22 жовтня вибороли золоті медалі на «Іграх нескорених».

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

Зазначається, що Бєлобоков отримав золоту медаль з веслування на тренажерах у категорії Men’s IR3 (швидкість за одну хвилину).

Другу золоту медаль для України виборов капітан української збірної «Invictus Games» Сергій Ільницький  з веслування на тренажерах у категорії Men’s IR6 (швидкість за одну хвилину).

«Він розділив перше місце з австралійським спортсменом. Категорія, в якій брав участь ветеран, була найбільшою, в ній змагалися 64 учасники», - говориться у повідомленні.

Капітан української збірної, як уточнюється, другий рік поспіль виборює золоту медаль у категорії швидкість за одну хвилину.

Президент Петро Порошенко привітав українців з перемогою.

Нагадаємо, 20 жовтня у Сіднеї стартували «Ігри нескорених». Змагання триватимуть з 20 до 27 жовтня, у них візьмуть участь 18 країн.

21 жовтня, у перший день змагань «Ігор нескорених», українець Денис Фіщук здобув бронзу у велогонці.