Українців очікує подорожчання м'яса

  Ціни на м'ясо поступово зростуть на 20%
  В Україні ще півроку буде щомісяця дорожчати м'ясо на декілька гривень, поступово виходячи на підняття ціни до 20%. Про це в коментарі УНН повідомив директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко. «Ми будемо бачити ще підняття цін на м’ясо десь протягом не менше ніж півроку,
  • 21 Червня, 09:28
  • Розсилка
  М'ясо
  М'ясо

  Ціни на м'ясо поступово зростуть на 20%

  В Україні ще півроку буде щомісяця дорожчати м'ясо на декілька гривень, поступово виходячи на підняття ціни до 20%. Про це в коментарі УНН повідомив директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

  «Ми будемо бачити ще підняття цін на м’ясо десь протягом не менше ніж півроку, але воно буде поступовим. Саме тому що, якщо ви зараз піднімете ціни десь відсотків на 20, як фактично воно і буде, то хто ж його буде купувати при нинішній купівельній спроможності», — наголосив він.

  Дорошенко додав, що кожного місяця на декілька гривень дорожчатиме і свинина, і яловичина.

  Щодо овочів борщового набору, то експерт не прогнозує значного підвищення ціни, навіть через скорочення посівних площ. «Я не бачу підстав для цього», — зауважив він.

  З його слів, посівні площі скоротили, через те, що в минулому році був великий врожай і це вдарило по цінах - вони падали.

  Як повідомляв «Главком», Кабінет міністрів України скасував державне цінове регулювання на ряд товарів і послуг

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ