Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Українська армія використовує стару управлінську систему - експерт

  • Розсилка
  В українській армії прусська система управління - Українська армія використовує стару управлінську систему - експерт
  В українській армії прусська система управління

  На думку директора інформаційно-консалтингової компанії Defense Express, використання прусської системи цілком обґрунтоване в наших реаліях

  Україна досі використовує прусську систему управління військом, що заважає реформуванню армії. Таку думку висловив на конференції у «Главкомі» Сергій Згурець, директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express.

  «Наші дії в зоні АТО зіштовхнулися з тим, що новий бойовий досвід почав розбиватися об каркас прусської системи, яка наразі властива українській армії. Людина на полі бою хоче діяти ініціативно, але вона обмежена дією бойових статутів», - зазначив він.

  За його словами, прусська система була потрібна для того, щоб мінімізувати ризики неправильних дій на полі бою.

  «Пруська система була потрібна для того, аби зняти тертя системи в умовах хаосу війни. Потрібно мінімізувати ризики неправильних дій на полі бою. В прусській системі це ґрунтується на жорстких наказах. В англосаксонській системі інший підхід. Командир на полі бою може проявляти ініціативу», - розповів Згурець.

  Однак, на думку директора інформаційно-консалтингової компанії Defense Express, використання прусської системи цілком обґрунтоване в наших реаліях.

  «Я абсолютний прихильник прусської системи, на чому й стоїть Генеральний штаб. Я обираю ту модель, де я дійсно зможу впливати та мінімізувати тертя системи в умовах хаосу війни. Я вважаю, що прусська система цілком обґрунтована в цих умовах», - підсумував Згурець.

  Дивіться запис прес-конференції:

  Нагадаємо, нещодавно відбулися успішні перші льотні випробування української крилатої ракети наземного базування.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ