Українсько-американський навчальний центр Збройних сил запрацює у вересні

  Обладнання для центру надано США, окрім того американські фахівці працюватимуть там інструкторами
  Центру імітаційного моделювання на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки, що на Львівщині, прийме перших відвідувачів вже у вересні. Про це повідомив очільник Міноборони генерал армії України Степан Полторак під час відвідин Національної академії сухопутних військ у Львові, передає прес-служба відомства. «На будівництво
  • 11 Серпня, 16:37
  • Розсилка

  Обладнання для центру надано США, окрім того американські фахівці працюватимуть там інструкторами

  Центру імітаційного моделювання на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки, що на Львівщині, прийме перших відвідувачів вже у вересні.

  Про це повідомив очільник Міноборони генерал армії України Степан Полторак під час відвідин Національної академії сухопутних військ у Львові, передає прес-служба відомства.

  «На будівництво надсучасного центру Міністерство оборони України виділило більше 22 млн грн, а наші закордонні партнери допомогли з обладнанням, частина з якого, вартістю $1,5 млн вже поставлена», - зазначив Полторак.

  За його словами, наразі завершено будівельні роботи, а вже з 15 серпня розпочнеться налаштування самих тренажерів.

  «Процес створення центру йде згідно запланованих термінів і вже до кінця серпня центр для підготовки штабів та підрозділів до бригади включно буде готовий до роботи», - додав міністр.

  Обладнання для центру надано США, окрім того американські фахівці працюватимуть там інструкторами.

  Як стало відомо, американські ВМС в Очакові будують базу для українського флоту.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ