Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  «Укрзалізниця» блокує цистерни з російським зрідженим газом

  • Розсилка
  <p>Цистерни зі зрідженим газом</p> - «Укрзалізниця» блокує цистерни з російським зрідженим газом

  Цистерни зі зрідженим газом

  «Укрзалізниця» припинила операції з вагонами близько 60 компаній з санкційного списку РНБО

  ПАТ «Укрзалізниця» з 8 червня припинила всі операції з вагонами близько 60 російських компаній, що підпали під санкції, згідно з раніше оприлюдненим списком РНБО.

  Про це «Інтерфакс-Україна» повідомили в прес-службі «Укрзалізниці».

  Новий перелік вантажоперевізників, операції з рухомим і вагонним складом яких заборонені відповідно до указу президента України про розширення санкцій щодо російських компаній, передбачає повну заборону на будь-які операції з рухомим складом цих компаній на території України, зокрема транзитні.

  «Відповідно до указу президента у зв'язку з введенням в дію рішення РНБО України від 2 травня 2018 «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» з 8 червня 2018 року було введено заборону на перевезення тривалістю до її скасування», - йдеться в повідомленні.

  При цьому в «Укрзалізниці» наголосили, що попередні укази президента щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів втратили чинність.

  Згідно з оприлюдненим «Укрзалізницею»списком компаній, стосовно яких вжито обмежувальні заходи, до нього, як і раніше, входить найбільший в РФ оператор залізничних перевезень «Перша вантажна компанія» (та його українська дочка), «Федеральна вантажна компанія», «СГ Транс», «НефтеТрансСервис», «Рейл-1520», «Сбербанк Лізинг», «Промтрансінвест», «Астон» та низка інших компаній.

  При цьому дозволяється прийом до перевезення всіх порожніх вагонів компаній, що потрапили під санкції, призначенням до Росії.

  Як повідомлялося, в травні президент Петро Порошенко підписав указ про введення в дію рішення РНБО про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до осіб і компаній.

  До слова, 13 червня Порошенко ввів у дію таємне рішення РНБО.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ