В аеропорту «Бориспіль» затримали відому журналістку-розслідувачку

  Карол Кербаг – ліванська журналістка (Assafir Newspaper) та консультант-аналітик
  Спікерку Всеукраїнської конференції журналістів-розслідувачів Карол Кербаг затримали у Міжнародному аеропорту «Бориспіль». Про це повідомляє Інститут розвитку регіональної преси України. «Ні їй, ні нам нічого не пояснюють в Державній міграційній службі України та Державній прикордонній службі України! Документи, запрошення
  • 8 Грудня, 2017, 04:54
  • Розсилка
  Аеропорт «Бориспіль»
  Аеропорт «Бориспіль»

  Карол Кербаг – ліванська журналістка (Assafir Newspaper) та консультант-аналітик

  Спікерку Всеукраїнської конференції журналістів-розслідувачів Карол Кербаг затримали у Міжнародному аеропорту «Бориспіль».

  Про це повідомляє Інститут розвитку регіональної преси України.

  «Ні їй, ні нам нічого не пояснюють в Державній міграційній службі України та Державній прикордонній службі України! Документи, запрошення – все впорядку! Її участь у конференції під загрозою – Карол можуть депортувати!», - йдеться у повідомленні.

  На конференції Карол Кербаг (Carole Kerbage) повинна була розповісти про роботу з відкритими даними у країнах Близького Сходу та Північної Африки.

  Карол Кербаг – ліванська журналістка (Assafir Newspaper) та консультант-аналітик (American University of Beirut), регіональна редакторка Організації арабських журналістів-розслідувачів (ARIJ) в країнах Близького Сходу та Північної Африки.

  У 2009 році відзначена національною премією Свободи Преси імені Саміра Кассіра за кращу статтю-розслідування.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ