Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В Алжирі перенесли вибори президента після масових протестів

  • Розсилка
  В Алжирі перенесли вибори президента після масових протестів

  Протести в Алжирі принесли результат

  В Алжирі президентські вибори, які повинні були відбутися 18 квітня 2019 року, перенесли у відповідь на масові протести.

  Про це заявив віце-прем'єр, міністр закордонних справ Рамтан Ламамра, повідомляє видання TSA.

  Як повідомляється, президент Абдельазіз Бутефліка переніс вибори у відповідь на вимогу народу.

  «Присутність опозиції в майбутньому уряді бажано. Якщо самі представники опозиції та громадськості хочуть бути в уряді, то ласкаво просимо. Опозиція радісно запрошується увійти в уряд, нам нема чого приховувати», - зазначив Ламамра.

  За його словами, мова йде про плани «істотного оновлення політичної системи Алжиру, в якій з'являться нові обличчя, у тому числі жінки і молодь».

  Нагадаємо, 3 березня Конституційна рада прийняла документи Бутефліки для реєстрації його кандидатом на президентських виборах, які раніше були заплановані на 18 квітня. При цьому ще в 2016 році в Алжирі була проведена конституційна реформа, яка відновила обмеження президентських повноважень двома термінами по п’ять років, зняте на користь Бутефліки в 2008 році. Ця поправка робить продовження мандата Бутефліки неконституційним в принципі.

  Нагадаємо, президент Алжиру вирішив не йти на вибори вп’яте.  Проте учасники маніфестів розцінюють таке рішення голови держави, як маневр, щоб продовжити президентство.

  Як повідомлялося, раніше у Франції проти президента Алжиру вийшли на мітинг понад 10 тисяч осіб.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ