Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В Аргентині будуть боротися з прогульниками в парламенті: звільнять 160 осіб

  • Розсилка
  Парламент Аргентини - В Аргентині будуть боротися з прогульниками в парламенті: звільнять 160 осіб
  Парламент Аргентини

  Для обліку працівників та депутатів в Аргентині використовується нова біометрична система

  Два місяці тому аргентинський конгрес запровадив нову систему контролю за відвідуваністю депутатів і співробітників апарату. В результаті вже виявлено 190 осіб, тривалий час не з’являлися на роботі без будь-яких поважних причин.

  Про це повідомляє місцеве видання La Nacion.

  «Найближчим часом 160 «прогульників» буде знято зі своїх постів – після залагодження всіх формальностей. Решта 30 осіб вирішили звільнитися самі, після того як їм пред’явили незаперечні докази пропуску ними робочих днів.

  З 160 працівників, яким загрожує звільнення, 83 не з’явилися на роботі щонайменше 10 днів поспіль без поважної причини. Загалом в закладі працює 16500 осіб», – сказано в повідомленні.

  Для обліку працівників та депутатів використовується нова біометрична система. На вході в будівлю потрібно відзначити своє прибуття з допомогою датчика, який сканує відбиток пальця. Це є необхідною умовою для отримання зарплати. Після введення нової системи обліку, як повідомляє газета, коридори парламенту наповнилися службовцями, в найближчих кав’ярнях не буває вільних місць, а на засіданнях стали регулярно з’являтися люди, бачити яких раніше доводилося не часто.

  Видання нагадує, що після вступу на посаду в грудні 2015 року президент Аргентини Маурісіо Макрі оголосив війну прогульникам. Влада країни запевняє, що з того часу тисячі «працівників-фантомів», отримували гроші з держбюджету ні за що, були звільнені.

  Один час профспілки ставили під сумнів заяви Макрі про широко поширеній практиці прогулів і звинуватили президента у тому, що той лише використав це як привід для масових звільнень працівників держустанов. Однак нинішні звільнення в парламенті були схвалені всіма законодавчими органами, а також профспілками.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ