В Єрусалимі терористи напали на поліцейських, є поранені

  Трьох нападників вдалося застрелити, один терористи втік
  В Єрусалимі четверо терористів у районі Шхемских воріт Старого міста напали на поліцейських, у результаті чого постраждали чотири людини: двоє поліцейських і двоє мирних жителя. Про це повідомляє 9TV. Відомо, що один з нападників намагався відкрити вогонь із саморобного пістолета-кулемета типу «Карло» (контрафактний
  • 16 Червня, 23:26
  • Розсилка
  Поліція на місці теракту
  Поліція на місці теракту

  Трьох нападників вдалося застрелити, один терористи втік

  В Єрусалимі четверо терористів у районі Шхемских воріт Старого міста напали на поліцейських, у результаті чого постраждали чотири людини: двоє поліцейських і двоє мирних жителя.

  Про це повідомляє 9TV.

  Відомо, що один з нападників намагався відкрити вогонь із саморобного пістолета-кулемета типу «Карло» (контрафактний «Карл-Густав»), однак у нього заклинило затвор. Він кинув зброю і втік. Поліція веде переслідування.

  Троє інших були озброєні ножами. Поліції вдалося їх ліквідувати.

  У результаті події поранено двоє співробітників поліції: 22-річна дівчина та її колега. Стан дівчини оцінюється як важкий, правоохоронців госпіталізували в лікарню «Хадасса».

  Водночас, видання «Новини Ізраїлю» стверджує, що дівчина-поліцейський згодом померла в лікарні  Поранення отримали також два араби, які випадково опинилися на місці теракту. 22-річний житель Східного Єрусалиму і палестинський араб з кульовими пораненнями середнього ступеня тяжкості відправлені до єрусалимської лікарні.

  Нагадаємо, сьогодні біля парламенту Британії затримали чоловіка з ножем.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ